تاریخچه

شرکت داروجویان حیات فعالیت خود را از سال 1389 به عنوان اولین شرکت تولید کننده مکمل هاى دارویى، غذایى، ورزشى و فرمولاهاى انترال، آغاز به کار کرد و هم اکنون با 18 خط تولید و بیش از 160 نوع مکمل، دارو و فرمولاى مختلف یکى از خوشنام ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى کشور می باشد.

از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف شرکت داروجویان حیات می باشد، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاىISO9001 ، HACCP،ISO 22000،ISO14001 ، DQS  آلمان، GC MARK  و HALAL را دریافت نموده و بعد از سال ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور وارد شد و خط جامدات خود را در فضایی با متراژ بیش از 10000 متر مربع به بهره بردارى رساند.

دارو جویان حیات از نمیه اول سال 1397 تولید چندین دارو در گروه های مختلف را آغاز کرد.

لازم بذکر است یکى از پیشرفته ترین و بزرگترین خطوط سافت ژل منطقه متعلق به شرکت داروجویان حیات است.

محصولات داروجویان حیات به طور کلی در چهار گروه مکمل های ورزشی، تندرستی، بیمارستانی و دارو طبقه بندی می شود.

مکمل هاى ورزشى

مکمل هاى ورزشى شرکت داروجویان حیات تحت برند PNC تولید می شوند که  قدیمى ترین و خوشنام ترین برند مکمل هاى ورزشى در ایران است و سال ها ـست که مورد تایید و استقبال متخصصین تغذیه ورزشى،  پزشکان طب ورزشی، تیم هاى ملى و باشگاهى قرار گرفته است.

تمامی مکمل های PNC مورد تایید سازمان غذا و دارو بوده و از سمت فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ مورد تایید قرار گرفته اند.

 

 مکمل هاى تندرستى

هم اکنون شرکت کارن با تولید بیش از59 مکمل تندرستی یکی از پیشروان این عرصه می باشد و مکمل های تندرستی کارن در سه گروه ارتقاء سلامت، کاهش وزن، افزایش وزن (کودک و بزرگسال) تولید می شوند.

 دو مکمل شناخته شده و محبوب اسلیم لست و گین آپ کودک از اولین مکمل هاى تندرستى دارو جویان حیات هستند.

 

 مکمل هاى بیمارستانى

فرمولاهاى آماده گاواژ تولید شده در شرکت داروجویان حیات تحت عنوان انترامیل اولین فرمولاى گاواژ تولید شده در کشور مى باشد که با هدف کمک به وضعیت نامناسب تغذیه بیماران بسترى در بخش هاى مراقبت هاى ویژه، با کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجى و قیمت مناسب به بازار عرضه شده و هم اکنون با کسب رضایت و تایید متخصصین تغذیه و مراقبت هاى ویژه محبوب ترین و پر مصرف ترین فرمولاى گاواژ در ایران مى باشد. 

با توجه به نیاز بیمارستان ها و بنا به درخواست متخصصین، محصولات هیلاژن، پیورپروتئین و کالرى میل نیز به سبد محصولات بیمارستانى دارو جویان حیات اضافه شده و هم اکنون در کنار انواع انترامیل جزو محصولات محبوب و پرفروش شرکت مى باشند.

 

 محصولات دارویی

در حال حاضر 13 دارو تولید و در سراسر کشور در حال توزیع مى باشند و بیش از 47 دارو دیگر در دست تولید قرار دارند.

خدمات منحصر به فرد دارو جویان حیات

  1. واحد مشاوره دارو جویان حیات با هدف ایجاد پل ارتباطی میان مشتری و شرکت با نام صدای مشاور به طور رسمی کار خود را از مهر ماه 1389 آغاز کرد. در این بخش کارشناسان تغذیه پاسخگوي سوالات مشتریان در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه مصرف محصولات و همچنین پیشنهاد راهکار مناسب برای مشکلات احتمالی هستند

       برای ارتباط با کارشناسان با شماره تلفن 44976558-021 تماس حاصل فرمایید.

  1. باشگاه مشتریان داروجویان حیات در سال 1397 با هدف افزایش رضایت و وفاداری مشتریان تاسیس شد و تا امروز بیش از 6000 عضو فعال دارد. مشتریان داروجویان حیات با عضویت در این باشگاه می توانند از خدمات و جوایز شرکت بهره مند شوند.
  2. واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات